Farby suchoscieralne

Farby suchościeralne pozwolą zmienić naszą ścianę w miejsce po którym możemy pisać i rysować pisakami oraz w łatwy sposób, ścierać zapisane informację. Takie powierzchnie, idealnie znajdują swoje zastosowanie w biurze. Jest to świetne miejsce na którym, możemy zastawiać wiadomości innym pracownikom, wpływa to na komfort pracy oraz kreatywność. Farbę suchościeralną, możemy również zastosować w naszym domu. W pokoju dziecięcym, będzie wyjątkowym miejscem zabaw naszych pociech a w kuchni, nasza ściana posłuży jako pomoc przy zapisywaniu przepisów kulinarnych lub krótkich informacji dla reszty domowników. Farba suchościeralna jest w 100% bezpieczna, spełnia wszelki normy użytkowania.

Farby magnetyczne

Dzięki zastosowaniu farb magnetycznych możemy stworzyć powierzchnię ściany, która przyciąga magnes. Takie farby zawierają drobne cząsteczki żelaza i im więcej warstw tym lepsze przyciąganie. Nie zawierają szkodliwych substancji, farby magnetyczne spełniają wszelkie normy i są bezpieczne w użytkowaniu. Zazwyczaj farby magnetyczne to również farby podkładowe, dzięki czemu możemy ją pokryć dodatkową farbą dekoracyjną np. farbą tablicową. Dzięki temu na takiej ścianie możemy nie tylko przyczepiać notatki, rysunki, zdjęcia, ale i również pisać kredą. Ułatwia do funkcjonalność i estetykę wnętrza, ponieważ nie musimy już stosować gwoździ czy taśm, które niszczą ścianę. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również, zastosowanie tapety magnetycznej, która charakteryzuje się dużą siłą przyciągania.

Farby tablicowe

Farby tablicowe są bardzo podobne do tablic szkolnych. Po zastosowaniu takiej farby po danej powierzchni możemy pisać kredą i w łatwy sposób ścierać zapisane przez nas notatki. Nasza ściana pokryta taką warstwą, pełni bardzo funkcjonalne miejsce. W łatwy sposób możemy zastawiać wiadomości innym domownikom, dzieci znajdą dobre miejsce do zabawy i nauki a w kuchnie będzie to narzędzie do zapisywania ulubionych przepisów kulinarnych. Taka farba służy nie tylko do malowania ścian, ale i również śmiało możemy ją zastosować na naszych drzwiach czy meblach. Dzięki temu nasze wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Do pisania po takiej tablicy polecamy kredę niepylącą, poprawi to komfort pracy, nie zostawiając uciążliwego pyłu.